2140/1306
Armbånd af 18 kt. guld. L. 19 cm. B. 2,5 cm. Vægt ca. 47 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Bemærk led knækket/mangler ved låsen.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag