12203/​8

Ubekendt design

Et par væglampetter af messing. Med ophæng. Uden fatning. H. 40. B. 8. D. 8. (2)

Almindelig brugsslitage med patina. Pletter og småridser. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

1.600 DKK
(Autobud) 1.550 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK