12203/8
Ubekendt design
Et par væglampetter af messing. Med ophæng. Uden fatning. H. 40. B. 8. D. 8. (2)
Almindelig brugsslitage med patina. Pletter og småridser. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag