2445/123
Thailandsk buddha af forgyldt og rødmalet bronze, siddende ii mediterende stilling på trappeformet trone. 19. årh. H. 33 cm.
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
Dette emne er udgået
823261 | ||
809369 | ||
246527 |