2023/216
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Parti fra Møns klint. Sign. monogram. Olie på lærred. 39×50.
Crakeleringer. Behov for let overfladerensning. Enkelte afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud