2111/852
Dansk design
Væglampe af messing. Kugleformet skærm af opalglas. H. 21. D. 17.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 16. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|