1503/1661
Religiøst sceneri med Madonna og barnet. Relief af gips i oval ramme med buet glas. 19. årh.s slutning. Relief H. 29. B. 21.
Ridser og mærker.
Varia, 15. januar 2015
Vurdering
Hammerslag