12118/219
Erik Hagens (f. København 1940)
Komposition med hænder. Sign. Erik Hagens 1989. Litografi i farver. Bladmål 106×75. Uindrammet.
Intet at bemærke Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag