2447/​853

Mogens Hansen Møbler

Serveringsvogn af palisander med hjul. Top med udtræk samt tillægsplade med sort formica, underliggende hylde. Udført og utydeligt stemplet hos MH Møbler, Svendborg. H. 61. L. 75/104. B. 49.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ujævn falmet. En side på tillægsplade med finérrevner.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

6.000 DKK

25 bud

1165279 6.000 DKK
909788 (Autobud) 5.500 DKK
1165279 5.500 DKK
909788 5.000 DKK
1165279 4.800 DKK
909788 (Autobud) 4.600 DKK
1165279 4.600 DKK
909788 (Autobud) 4.400 DKK
1165279 4.200 DKK
909788 (Autobud) 4.000 DKK
1165279 3.800 DKK
909788 3.600 DKK
1165279 3.400 DKK
909788 (Autobud) 3.200 DKK
1165279 3.000 DKK
909788 (Autobud) 2.900 DKK
1165279 2.800 DKK
909788 (Autobud) 2.700 DKK
1165279 2.600 DKK
909788 2.500 DKK
1165279 2.400 DKK
1159530 2.300 DKK
921626 2.200 DKK
1165279 2.100 DKK
1006443 2.000 DKK