2137/1187
Signetring af 14 kt. guld prydet med våbenskjold udskåret i onyx. Str. 49.
Våbenskjoldet fra Von Prangen familien. Aftryk i shellac samt æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 15. september 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud