2051/704
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Komposition. Sign. Erik A. Frandsen 02, 6/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×54.
Undersøgt i ramme. Fugtskader på det bagvedliggende papir.
Moderne kunst og design, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud