1920/1629
Fransk Louis Philippe skrivetøj af forgyldt og patineret bronze i form af putto med pauker. 19. årh. L. 19 cm.
Aldersrelaterede spor.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
45 bud