2116/70
Ubekendt maler, 19. årh.
Stilleben. Usigneret. Olie på lærred. 32,5×40.
Krakeleringer samt afskalninger. Retoucheringer. Ét mindre hul i lærred.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag