2431/143
Fransk kaminur af forgyldt og patineret bronze, urhus med Diana, forsølvet skive. Ca. 1830. H. 40. B. 32. D. 10.
Optræksnøgle og Pendul medfølger. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Jvf. sælger er værket fuldt funktionsdygtigt.
Fra
i
Vurdering
37650 |