1948/190
Blækhus af forgyldt bronze på base af marmor, låg prydet med figur af Napoleon. 19/20. årh. H. 12/14 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag