2015/730
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Seoul”, 1988. Sign. Alechinsky, 116/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud