12118/186
Grandt design
Tre-pers. sofa med løse hynder i ryg, sæde og sider, betrukket med læder. Stel af bejdset træ. Udført hos Grandt Design. L. 210.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Betræk ujævnt falmet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag