873/777
Kirstine Roepstorff (f. København 1972)
Uden titel. Usign. Mixed media collage på papir. 165×155 i kasse-ramme. (01–0179)
Proveniens: Galleri Christina Wilson, København.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag