1325/44
Øreklapstol betrukket med brunt skind, beslået med messingsøm, stel af mahogni. 20. årh.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier og møbler, 17. juni 2013
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|