12043/91
Fire franske lysestager af tin, stemplet i bunden. 19. årh. H. 15,5. Diam. 9,5. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og skævhed.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag