12043/​91

Fire franske lysestager af tin, stemplet i bunden. 19. årh. H. 15,5. Diam. 9,5. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og skævhed.

Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK