2446/​753

Dansk snedkermester

Bord af mahogni. Front med tre skuffer med messinggreb. H. 75. L. 150. B. 50.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og skjolder.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?