1916/724
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)
Komposition. Tryksign. Marc Chagall. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 78×64. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 16. april 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud