2446/283
Kinesisk tæppe udført i klassisk persisk Tabriz medaljondesign. Pæn kvalitet. 21. årh. 312×260.
Enkelte minimale pletter ved frynser i ene ende.
Glostrup
Vurdering
831572 (Autobud) | ||
200857 | ||
831572 | ||
1023610 |