2446/283
Kinesisk tæppe udført i klassisk persisk Tabriz medaljondesign. Pæn kvalitet. 21. årh. 312×260.
Enkelte minimale pletter ved frynser i ene ende.
Fra
i
Glostrup
Vurdering