2103/584
Elof Risebye (f. Frederiksberg 1892, d. 1961)
“Uvejrslandskab”. Usign. Olie på lærred. 51×65.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag