1817/47
Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)
Udsigt fra Klitvej mod Kapelborg med de to møller i baggrunden. Skitse. Sign. VJ. Olie på malepap monteret på pap. 21×26.
Retoucheringer.
Ældre malerier og møbler, 23. april 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud