12016/​103

Ubekendt maler, 21. årh.

Komposition med figurer. Sign. Buster. Akryl lærred. 90×120. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag