2439/264
Græsk æg af delvist forgyldt sølv rigt dekoreret med scener fra jesu fødsel og genopstandelse. H. 14. Stemplet Ag 995-Made in Greece patented samt ERS 19B. Udfyldt.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
1049416 |