2111/1332
“Rivette” skuldertaske af brunt monogram coated kanvas med et lynlåsrum med to inderlommer, to siderum med magnetlukning, to hanke og med brunt for. H. 20 x B. 35×16 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Alle mål er cirkamål. Monteret logo-plade fremstår med tydelige ridser.
Smykker og Fashion, 17. marts 2021
Vurdering
Hammerslag