2032/239
Ring af 14kt guld monteret med plakette af jade i grønt og med brun stribe, skåret med to blomsterhoveder. Ring str 50.
en grab mangler
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud