880/883
Yue Minjun (f. Heilongjiang 1962)
“A smile is the language of hope”, 2008. Sign. Yue Minjun, 36/45. Litografier i farver. Bladstørrelser 110×80. (2)
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag