2006/78
Bertel Thorvaldsen (, efter)
“Kærlighedens aldre”. Plakette af bemalet og forgyldt gips. Stemplet Eneret, H.C. Brix. 27×63.
Mindre afskalninger og afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag