2109/35
Svensk senempire spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. 19 årh.s midte. H. 146. B. 72.
Ramme med almindelige alderstegn. Patina. Senere spejlglas.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag