2109/​35

Svensk senempire spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. 19 årh.s midte. H. 146. B. 72.

Ramme med almindelige alderstegn. Patina. Senere spejlglas.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK