2039/306
Signeret Orientalsk silketæppe på bund med metaltråde i Hereke stil. Mirab på lys bund med livets træer. Ca. 1 mio. kn. pr. m2. 21. årh. 185×126.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag