12141/91
A
2 stk. Messing væglamper af ældre dato fra designeren Andy Thorntorn. (2)
Brugsslitage efter udendørs brug, herunder rust, ridser og mærker.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Dette emne er udgået