12141/​91

A

2 stk. Messing væglamper af ældre dato fra designeren Andy Thorntorn. (2)

Brugsslitage efter udendørs brug, herunder rust, ridser og mærker.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Dette emne er udgået

1.000 DKK