2448/​869

Dansk møbeldesign

Reolvæg af kirsebærtræ, bestående af tre skabe, en kommode og to bogkasser. (6)

Mål:

Skabe og kommode: H. inkl. fastmonterede sokler: 78. B. 72. D. 42,5. Bogkasser: H. 71,5. B. 72. D. 30.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Huller i bagbeklædning.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

15 bud

1109242 (Autobud) 3.800 DKK
35460 3.600 DKK
1109242 (Autobud) 3.400 DKK
35460 3.200 DKK
1109242 (Autobud) 3.000 DKK
35460 2.900 DKK
1109242 (Autobud) 2.800 DKK
35460 2.700 DKK
1109242 (Autobud) 2.600 DKK
35460 2.500 DKK
1109242 (Autobud) 2.400 DKK
35460 2.300 DKK
1109242 (Autobud) 2.200 DKK
35460 2.100 DKK
1109242 2.000 DKK