2041/305
Senneh tæppe, Persien. Design med trappemedaljon. 21. årh. 310×203.
Delvis minimal slitage på kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud