2438/​296

Fransk vitrine af rosentræ, front med to glaslåger hvorbag hvilke hylder, top af broget marmor, sider med glas, cabriole ben, beslag af patineret messing. 20. årh.s. begyndelse. H. 136. D. 36. B. 98.

Top med reparationer. Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre finérskader. Ormehuller. Nøgle medfølger.

Der garanteres ikke for funktionaliteten på det indvendige elektriske lys.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?