2031/217
Fire dobbelt parfumeflakoner af farvet og klart glas med montering af messing og forsølvet metal. 19. årh.s slutning. L. 13–14 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag