2031/​217

Fire dobbelt parfumeflakoner af farvet og klart glas med montering af messing og forsølvet metal. 19. årh.s slutning. L. 13–14 cm. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

5.000 kr.

Hammerslag

3.000 kr.

3.000 kr.