2103/223
Danserinde på base af forgyldt bronze. Usigneret. 20. årh.s begyndelse. H. 25 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Danser/base montering let løs.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag