2448/​294

Kinesisk 20/21. årh. tuschæske af hardwood med tuschsten, låg med inskription. 16,5×11,5 cm.

22/11: Ridser.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

819467 1.500 DKK