2443/​95

Et par Wing Chairs med betræk af dybthæftet gul-brunt skind, sæder med hynder. George III form, 20. årh. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Slidte hynder.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

8906 7.000 DKK