2139/​563

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Fire kompositioner - 'Gammel Dok'. Tre er sign. Akvarel på papir. Bladstørrelse 32×24. Uindrammede. (4)

Lidt håndteringsmærker.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK