2434/170
To olielamper af messingmalm, konverterede til el. Delvis 19. årh. H. inkl. montering/skærme ca. 110 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. En stamme fremstår med reparation.
Vurdering
19 bud
808896 | ||
909494 (Autobud) | ||
808896 | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 (Autobud) | ||
909494 | ||
808896 |