2415/333
Hestebørste af patineret messing og metal. Stemplet Sheffield England. Cirka 1900. H. 35. B. 13.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag