2415/​333

Hestebørste af patineret messing og metal. Stemplet Sheffield England. Cirka 1900. H. 35. B. 13.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag