319/21
Større smykkesamling af delvist forgyldt sterlingsølv og metal bestående af talrige ørestikker, halskæder, vedhæng, manchetknapper, nøgleringe, brocher og halvfabrikata prydet med talrige facetslebne sten m.m.
Proveniens: Smykker fra Reeslev, Bredgade 19, København under konkurs.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Fremstår ny og ubrugt.
Tvangssalg, 18. december 2017
Vurdering
Hammerslag
18 bud