2438/253
Aage Lippert (f. Kbh. 1894, d. Sst. 1969)
Kystparti fra Skagen. Sign. Aa. Lippert. Olie på lærred. 67×67.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag
37 bud