1251/1667
Tyrkisk morter af udhugget marmor, 19. årh. samt pistil af træ. Morter Diam. 24 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 20. december 2012
Vurdering
Hammerslag
16 bud