2006/874
Jozef Hurka, tilskrevet
Bordlampe af metal. Antagelig udført hos Napako, Tjekkiet. H. 28.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Buler. Nyere skruer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud