2435/946
Norman Foster (f. England 1935)
“Foster 503”. To-personers sofa med stel af forkromet stål, sider, ryg og løse hynder betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Walter Knoll. L. 175.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering